
Магнітна гра "Злови черв'ячка" (два дятла, десять черв'ячків, дерево з пташеням) BWN 004
Продавець: Круті тачки
671 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BWN 004
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Магнітна гра "Злови черв'ячка" (два дятла, десять черв'ячків, дерево з пташеням) BWN 004». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 145 мм |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Магнитный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 105 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-01



