
Магнітна мозаїка "Кролик" (30х43 см, магнітний стілус, картки із завданнями, в коробці) 595-15
Продавець: Круті тачки
514 ₴724 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 595-15
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Магнітна мозаїка "Кролик" (30х43 см, магнітний стілус, картки із завданнями, в коробці) 595-15». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 430 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип мозаики | Магнитная |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина упаковки | 20 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-24



