
Магнітна рибалка (кошик, 2 вудки з тріскачками, 15 фігурок, сачок, у сітці) 688 B-203
Продавець: Круті тачки
593 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 688 B-203
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Магнітна рибалка (кошик, 2 вудки з тріскачками, 15 фігурок, сачок, у сітці) 688 B-203». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина упаковки | 170 мм |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рыбалка |
| Упаковка | Сетка |
| Ширина упаковки | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-01



