
Магнітна риболовля (автоматичне подавання води, 20 елементів, рибки, посуд, на батарейках, 2 вудки) 1205-4
Продавець: Круті тачки
710 ₴986 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1205-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Магнітна риболовля (автоматичне подавання води, 20 елементів, рибки, посуд, на батарейках, 2 вудки) 1205-4». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 305 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина | 470 мм |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рыбалка |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 320 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| Возрастная группа | От 3 лет |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-07
Цікава іграшка. Взяла на подарунок. Прийшло вчасно. Дякую за обслуговування
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


