
Манеж дитячий ігровий CARRELLO Grande CRL-18104 Ash Grey Сірий
Продавець: Круті тачки
2 839 ₴3 735 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CRL-18104 Ash Grey
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Манеж дитячий ігровий CARRELLO Grande CRL-18104 Ash Grey Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Украина |
| Боковой вход для ребенка | Да |
| Вес манежа | 9.5 кг |
| Возрастная группа | От рождения до 36-ти месяцев |
| Высота | 760 мм |
| Высота в сложенном виде | 900 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 1000 мм |
| Длина в сложенном виде | 230 мм |
| Максимально допустимая нагрузка на манеж | 30 кг |
| Материал изготовления манежа | полиэстеровая ткань, ткань, хлопок, сетчатая ткань |
| Матрас | Да |
| Опоры манежа | колесики, ножки |
| Пол | Унисекс |
| Система защиты от произвольного складывания | Да |
| Состояние | Новое |
| Сумка для переноски и хранения манежа | Да |
| Тип манежа | игровой манеж |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 1000 мм |
| Ширина в сложенном виде | 230 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-03
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-08-22
Дякую! Манежик суперський! Гарна якість і дуже зручний!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-26






