
Масажер для шиї імпульсний Neck Massager HX-5880 міостимулятор для шиї та тіла фізіотерапевтичний масажер
Продавець: Kanctovar
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 16100/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Масажер для шиї імпульсний Neck Massager HX-5880 міостимулятор для шиї та тіла фізіотерапевтичний масажер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | HX |
| Вид массажного воздействия | Вибрация, Точечный массаж, Разминание, Постукивание |
| Количество режимов интенсивности массажа | 3 шт |
| Количество программ | 3 шт |
| Область массажа | Плечи, Шея, Воротниковая зона |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет корпуса | Белый |
| Напряжение | 220 В |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 220 мм |
| Высота | 60 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-20
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Актуальна ціна






