
Масажна Подушка Massage Pillow QY-8028 Інфрачервоний роликовий масажер для шиї і спини HP227
Продавець: HappyHouse
356 ₴360 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 4224CARMASSEGE8028
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Масажна Подушка Massage Pillow QY-8028 Інфрачервоний роликовий масажер для шиї і спини HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Massage Pillow |
| Количество массажных головок | 4 шт |
| Тип питания | Сеть 12 В, Сеть 220 В |
| Высота | 340 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Область применения массажера | Колени|Предплечья|Спина|Ступни|Шея |
| Функциональность массажера | Инфракрасное излучение, Роликовый массаж |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-02-13
Все відмінно! Все швидко і якісно.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-08
Все добре 😊
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-08
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-03
Швидко відправили. Все працює.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності

