
Масажна Подушка Massage Pillow QY-8028 Інфрачервоний роликовий масажер для шиї і спини.Уцінка!!! SN27
Продавець: Sense
313 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 4224CARMASSEGE8028
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Масажна Подушка Massage Pillow QY-8028 Інфрачервоний роликовий масажер для шиї і спини.Уцінка!!! SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Massage Pillow |
| Страна производитель | Китай |
| Количество массажных головок | 4 шт |
| Тип питания | Сеть 220 В, Сеть 12 В |
| Высота | 340 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Область применения массажера | Колени|Предплечья|Спина|Ступни|Шея |
| Функциональность массажера | Инфракрасное излучение, Роликовый массаж |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-20
Всё чесно, товар хороший, продавца рекомендую ,массажеры работают нормально, выдержуют нагрузку спины.


