
Масажний матрац з підігрівом, від мережі, з пультом AD-2218 / Матрац з підігрівом / Матрац масажер
Продавець: HUGO
1 307,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234574280
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Масажний матрац з підігрівом, від мережі, з пультом AD-2218 / Матрац з підігрівом / Матрац масажер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Массажный мат |
| Тип массажной накидки | Вибрационная |
| Вид массажного воздействия | Разминание |
| Область массажа | Бедра, Икры, Плечи, Шея, Ягодицы, Вся спина |
| Форма | Прямоугольная |
| Количество режимов интенсивности массажа | 2 |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Количество роликов | 9 |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Черный |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Длина | 170 см |
| Ширина | 58 см |
| Высота | 3.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-31
Замовив 23 числа уже 31 ще і досі не відправили сервіс 💩
Переваги
Відправляли довше обіцяного

