
Масажний матрац з подушкою та підігрівом 166х50см, від мережі / Вібраційний килимок для тіла
Продавець: HUGO
2 990,4 ₴4 272 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 234579280
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Масажний матрац з подушкою та підігрівом 166х50см, від мережі / Вібраційний килимок для тіла». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Массажная накидка |
| Тип массажной накидки | Вибрационная |
| Вид массажного воздействия | Вибрация, Растягивание, Точечный массаж, Массаж Шиацу, Роликовый массаж, Инфракрасное прогревание, Комбинированный, Разминание |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип управления | Автоматическое |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Количество роликов | 10 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Коричневый |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 36 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Длина | 166 см |
| Ширина | 50 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-26
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності

