
Машина Mercedes-Benz S АВТОПРОМ (металева, масштаб 1:32, світло, звук, відчиняються двері) 68401
Продавець: Круті тачки
586 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 68401
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машина Mercedes-Benz S АВТОПРОМ (металева, масштаб 1:32, світло, звук, відчиняються двері) 68401». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Автопром |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 145 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Металл |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Инерционная |
| Упаковка | Блистер |
| Ширина | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-27



