
Машина-перевертень на радіокеруванні (3 кольори, батарейки, трюкова, світло) UD2196A
Продавець: Круті тачки
1 947 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: UD2196A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машина-перевертень на радіокеруванні (3 кольори, батарейки, трюкова, світло) UD2196A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 175 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 330 мм |
| Масштаб модели | 1:16 |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Вездеход |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-30
Все було добре
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Товар був у наявності



