
Машина-перевертиш на радіокеруванні (2 кольори, акум., пульт, підсвічування, мелодії) 190-9 A
Продавець: Круті тачки
606 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 190-9 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Машина-перевертиш на радіокеруванні (2 кольори, акум., пульт, підсвічування, мелодії) 190-9 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 130 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 130 мм |
| Звуковой сигнал | Да |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Вездеход |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-31
Дуже дякую, якість іграшки чудова, дитині дуже сподобалась, рекомендую🙂
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-12-09
Машинка чудова!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


