
Машина "Поліція" Авто Експерт (тематичні фрази та пісні, підсвічування) 69609
Продавець: Круті тачки
575 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 69609
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машина "Поліція" Авто Експерт (тематичні фрази та пісні, підсвічування) 69609». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 220 мм |
| Материал | Металлопластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Полицейский автомобиль |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


