
Машина "Швидка допомога" (на батарейках, підсвічування, звук, рухомі елементи, ігрові фігурки) 89-509 A
Продавець: Круті тачки
518 ₴730 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 89-509 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Машина "Швидка допомога" (на батарейках, підсвічування, звук, рухомі елементи, ігрові фігурки) 89-509 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 240 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Скорая помощь |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-11-09
2025-10-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-20
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна


