
Машина всюдихід на радіокеруванні (2 кольори, акумулятор 6V, підсвічування коліс, музика) UD 2196 А
Продавець: Круті тачки
1 296 ₴1 775 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: UD 2196 А
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машина всюдихід на радіокеруванні (2 кольори, акумулятор 6V, підсвічування коліс, музика) UD 2196 А». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 90 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 330 мм |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Вездеход |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-06
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


