
Машинка для стрижки 10в1 GM 592, Червона / Акумуляторна машинка триммер з насадками / Електробритва
Продавець: HUGO
465,16 ₴664,51 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності580 замовлень
Артикул: 123457189
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка для стрижки 10в1 GM 592, Червона / Акумуляторна машинка триммер з насадками / Електробритва». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка для стрижки волосся на голові та тілі Kairui HC-001 19*4*4,5 см водонепроникна

Машинка для стрижки волосся в носі DSP 400032 Тример для брів та вух

Дизайнерська акумуляторна машинка для стрижки волосся з дисплеєм VGR V-961 Тример для стрижки бороди та вусів

Професійна машинка для стрижки GEEMY-8018 Водонепроникний чоловічий триммер для волосся
📋 Технічні характеристики
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество насадок | 4 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Максимальная длина стрижки | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Бритвенная насадка | Да |
| Насадка-триммер для носа и ушей | Да |
| Время работы от аккумулятора | 40 мин |
| Время заряда аккумулятора | 5 час |
| Цвет корпуса | Красный |
| Триммер для окантовки | Так |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-29
Дуже дякую, все сподобалось!!!Те, що я очикував. Дуже задоволений!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності