
Машинка для стрижки VGR V-696 з 4 насадками / Тример для стрижки / Бездротова машинка-тример
Продавець: HUGO
785,01 ₴1 121,44 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 234572233
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Машинка для стрижки VGR V-696 з 4 насадками / Тример для стрижки / Бездротова машинка-тример». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка для стрижки волосся на голові та тілі Kairui HC-001 19*4*4,5 см водонепроникна

Машинка для стрижки волосся в носі DSP 400032 Тример для брів та вух

Дизайнерська акумуляторна машинка для стрижки волосся з дисплеєм VGR V-961 Тример для стрижки бороди та вусів

Професійна машинка для стрижки GEEMY-8018 Водонепроникний чоловічий триммер для волосся
📋 Технічні характеристики
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество насадок | 4 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Количество установок длины | 4 |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Нет |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Керамическое покрытие | Нет |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Время работы от аккумулятора | 300 мин |
| Время заряда аккумулятора | 2 час |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Вес | 0.125 кг |
| Триммер для окантовки | Ні |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-24
Що можу сказати, брав товаришу на подарунок, це просто імба важка така, стильна, крута підсвітка коли йде зарядка, мене вже і постригли ну можу сказати однозначно рекомендую усім цю машинку, тим паче насадки круті вони товсті і тим паче одягаються на машину а не як дешманські защёлкуюттся і потім та защёлка ломається, я вже як людини яка також багато людей підстригала кажу що 100 % це дуже крута щей ціна приємна і не дорого і не дешеве прям те що треба
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-15