
Машинка для стрижки волосся + 10 насадок, USB, VGR V-001 / Чоловічий тример / Акумуляторний тример для стрижки
Продавець: HUGO
2 299 ₴3 284,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234588690
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка для стрижки волосся + 10 насадок, USB, VGR V-001 / Чоловічий тример / Акумуляторний тример для стрижки». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка для стрижки волосся на голові та тілі Kairui HC-001 19*4*4,5 см водонепроникна

Машинка для стрижки волосся в носі DSP 400032 Тример для брів та вух

Дизайнерська акумуляторна машинка для стрижки волосся з дисплеєм VGR V-961 Тример для стрижки бороди та вусів

Професійна машинка для стрижки GEEMY-8018 Водонепроникний чоловічий триммер для волосся
📋 Технічні характеристики
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Синий |
| Количество насадок | 10 |
| Максимальная длина стрижки | 24 мм |
| Материал лезвий | Керамика |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Состояние | Новое |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Триммер |
| Триммер для окантовки | Да |
| Время заряда аккумулятора | 3 час |
| Время работы от аккумулятора | 260 мин |
| Ширина лезвия | 45 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-24
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили