
Машинка металопластикова Поліція України (світло, звук, інерція, відчиняються двері, багажник, капот) ТК 7777UA
Продавець: Круті тачки
481 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: ТК 7777 UA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Машинка металопластикова Поліція України (світло, звук, інерція, відчиняються двері, багажник, капот) ТК 7777UA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Металлопластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Легковой автомобиль |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-01-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-01
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


