
Машинка на радіокеруванні (2 кольори, пульт 2.4G, браслет, роликові колеса, світло, музика) G284462-MK730A
Продавець: Круті тачки
734 ₴1 034 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: G284462-MK730A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка на радіокеруванні (2 кольори, пульт 2.4G, браслет, роликові колеса, світло, музика) G284462-MK730A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка трансформер, на пульті керування, Lamborghini Robot Car Size 18, Червоний / Дитяча машинка на радіокеруванні

Машинка на радіокеруванні з пультом, USB, OFFROAD 114C / Машинка-всюдихід / Машинка на пульті / Іграшкова машина

Машинка на радіокеруванні з пультом, 50 м, USB, High Speed 11513 / Іграшкова машина / Машинка всюдихід / Машинка на пульті

Трюкова машинка на радіокеруванні Spray Racer, Фіолетова / Радіокерована машинка / Машинка-всюдихід
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 170 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 260 мм |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Вездеход |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-02
Машинка бомба!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


