
Машинка на радіокеруванні (2.4GHz, світло, звук, автоматичне паркування, масштаб 1:12, відчиняються двері) 2155
Продавець: Круті тачки
1 483 ₴2 004 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2155
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка на радіокеруванні (2.4GHz, світло, звук, автоматичне паркування, масштаб 1:12, відчиняються двері) 2155». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка трансформер, на пульті керування, Lamborghini Robot Car Size 18, Червоний / Дитяча машинка на радіокеруванні

Машинка на радіокеруванні з пультом, USB, OFFROAD 114C / Машинка-всюдихід / Машинка на пульті / Іграшкова машина

Машинка на радіокеруванні з пультом, 50 м, USB, High Speed 11513 / Іграшкова машина / Машинка всюдихід / Машинка на пульті

Трюкова машинка на радіокеруванні Spray Racer, Фіолетова / Радіокерована машинка / Машинка-всюдихід
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время работы от аккумулятора | 50 мин |
| Высота | 130 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 350 мм |
| Звуковой сигнал | Да |
| Масштаб модели | 1:12 |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Автомобиль |
| Цвет корпуса | Голубой |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


