
Машинка на радіокеруванні Бетонозмішувач (масштаб 1:18, 6 функцій, світлодіодні фари) 1333 Жовтий
Продавець: Круті тачки
1 156 ₴1 583 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1333
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка на радіокеруванні Бетонозмішувач (масштаб 1:18, 6 функцій, світлодіодні фари) 1333 Жовтий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка трансформер, на пульті керування, Lamborghini Robot Car Size 18, Червоний / Дитяча машинка на радіокеруванні

Машинка на радіокеруванні з пультом, USB, OFFROAD 114C / Машинка-всюдихід / Машинка на пульті / Іграшкова машина

Машинка на радіокеруванні з пультом, 50 м, USB, High Speed 11513 / Іграшкова машина / Машинка всюдихід / Машинка на пульті

Трюкова машинка на радіокеруванні Spray Racer, Фіолетова / Радіокерована машинка / Машинка-всюдихід
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Хуада тойс |
| Страна производитель | Китай |
| Время зарядки аккумулятора | 2 час |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Высота | 580 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Двигатель | Электрический |
| Длина | 770 мм |
| Масштаб модели | 1:18 |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Ширина | 410 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


