
Машинка на радіокеруванні (пульт керування, на акумуляторі, модель 1:16, у коробці) SL-129A
Продавець: Круті тачки
1 221 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SL-129A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка на радіокеруванні (пульт керування, на акумуляторі, модель 1:16, у коробці) SL-129A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Радіокерована машинка перевертень, Stunt car 3388, Червона / Акумуляторна машинка на радіокеруванні

Позашляховик на радіокеруванні, C078 / Джип на радіокеруванні / Акумуляторна машинка на радіокеруванні

Машинка перевертня Stunt Car YL-51 на пульті управління, Синя / Трюкова машинка на радіокеруванні

Радіокерована машинка перевертень, Stunt car 3388, Жовта / Акумуляторна машинка на радіокеруванні
📋 Технічні характеристики
| Производитель | MHZ |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота | 210 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 347 мм |
| Масштаб модели | 1:16 |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Автомобиль |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 195 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-28
Переваги
Ввічливий продавець


