
Машинка на радіокеруванні Робокар Полі (на батарейках, пульт керування) 180-2 A
Продавець: Круті тачки
698 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 180-2 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Машинка на радіокеруванні Робокар Полі (на батарейках, пульт керування) 180-2 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка трансформер, на пульті керування, Lamborghini Robot Car Size 18, Червоний / Дитяча машинка на радіокеруванні

Машинка на радіокеруванні з пультом, USB, OFFROAD 114C / Машинка-всюдихід / Машинка на пульті / Іграшкова машина

Машинка на радіокеруванні з пультом, 50 м, USB, High Speed 11513 / Іграшкова машина / Машинка всюдихід / Машинка на пульті

Трюкова машинка на радіокеруванні Spray Racer, Фіолетова / Радіокерована машинка / Машинка-всюдихід
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 135 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 180 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Автомобиль |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2024-06-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-05-10
2024-02-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


