
Машинка патрульної поліції "Авто Експерт" (інерція, звук, світло, двері, капот, що відчиняються, масштаб 1:24)32968
Продавець: Круті тачки
746 ₴1 035 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 32968
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка патрульної поліції "Авто Експерт" (інерція, звук, світло, двері, капот, що відчиняються, масштаб 1:24)32968». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | TK Group |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 95 мм |
| Длина | 210 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Полицейский автомобиль |
| Тип механизма | Инерционная |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-05
Замовляла поліцейську машину , дуже гарна та якісна , дякую за швидку доставку )
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


