
Машинка-перевертень на радіокеруванні (акум, світло, 360°, випускає мильні бульбашки) FC-2005C-1
Продавець: Круті тачки
1 501 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: FC-2005C-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка-перевертень на радіокеруванні (акум, світло, 360°, випускає мильні бульбашки) FC-2005C-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 150 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 178 мм |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Вездеход |
| Ширина | 158 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-25
Крута машинка
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна




