
Машинка "Поліція" Авто Експерт (інерція, підсвітка, вірші, пісні, звук, двері та дах відкриваються) ТК-73429
Продавець: Круті тачки
639 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ТК-73429
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка "Поліція" Авто Експерт (інерція, підсвітка, вірші, пісні, звук, двері та дах відкриваються) ТК-73429». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | TK Group |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 265 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Полицейский автомобиль |
| Тип механизма | Инерционная |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-22
Все супер , швидка відправка )
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


