
Машинка швидка допомога (2 види, світло, звук, двері, відчиняються, в коробці) WY 597 A/B
Продавець: Круті тачки
630 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WY 597 A/B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Машинка швидка допомога (2 види, світло, звук, двері, відчиняються, в коробці) WY 597 A/B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 260 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Скорая помощь |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-29
Машинка дуже малому сподобалась, гарноі якості, але довелося в перший же день замінити батарейки.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



