
Машинка Tesla Cybertruck (3 кольори, з трейлером і квадроциклом, масштаб 1:32) A 3230
Незалежний AI-аналіз 23 відгуків покупців для «Машинка Tesla Cybertruck (3 кольори, з трейлером і квадроциклом, масштаб 1:32) A 3230». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Металл |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Внедорожник |
| Тип механизма | Инерционная |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (23)
Товар прийшов швидко. Модель зеленого кольору повністю відповідає картинці. Син задоволений.
Замовив для сина. Все дуже сподобалось. Іграшка якісна, швидко дійшла. Рекомендую.
Все сподобалось. Іграшка якісна, дитина задоволена, я також. Продавець турбується про клієнта і свою репутацію, молодці!
Все склалося, як бажалося! ) Дитина задоволена. Сподіваюсь, машинка прослужить довго. Продавець швидко відреагував на замовлення і вчасно відправив іграшку.
Все на найвищому рівні!
Уже гарный товар
Все хорошо,но цвет игрушки другой,а так все Хорошо!!!
Замовляла дві машинки чорного і сірого кольору , на подарунок і сину! Машинка гарної якості , дуже сподобалась ! Дякую
Дякую за швидку та якісну доставку)))Дитина дуже задоволена
Замовляли машинку.Прийшла скоро якість сподобалась і ціна приємна
Сервіс і якість супер! Дякую! Рекомендую!
Чудова машинка
Доброго дня ,дуже якісна іграшка,сину сподобалась ,грається з задоволенням
Найкраща машинка 🫶🏻Дитина дуже 😄Дякую 🤩



