
Математична гра (дерев'яні цифри, карти з рівняннями, рахункові палички, цифри, маркер) C 60419
Продавець: Круті тачки
410 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 60419
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Математична гра (дерев'яні цифри, карти з рівняннями, рахункові палички, цифри, маркер) C 60419». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Наборы для обучения |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-12
Дуже цікава математична гра (дерев'яні цифри, карти з рівняннями, рахункові палички, цифри, маркер, все якісне, гарно упаковано, приємна ціна.Дякую продавцю.



