
Металева полиця для взуття на 7 ярусів для передпокою та гардеробної 54х28х141см
Продавець: Velotrend
599 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 0229/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Металева полиця для взуття на 7 ярусів для передпокою та гардеробної 54х28х141см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Підлогова металева полиця для взуття 5 ярусів 76х59х21 см Shoe rack BLACK

Підвісна металева полиця для ванної кімнати Bathroom shelf Органайзер у ванну До 10 кг

Підлогова металева полиця для взуття 10 ярусів 52х25х140 см

Підвісна металева полиця для ванної кімнати Bathroom shelf Органайзер у ванну До 10 кг
📋 Технічні характеристики
| Высота | 1410 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Количество полок | 7 шт |
| Количество полок (отделений) для обуви | 7 шт |
| Корпус | металл, пластик |
| Ножки | пластик |
| Полки | металл |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Фасады | пластик, металл |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Серебристый |
| Ширина | 540 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-04-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності