
Мідне високоякісне паяльне жало "LUXIANZI" C900M-T-1.5K, для паяння компонентів BGA
Продавець: Experience
140 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мідне високоякісне паяльне жало "LUXIANZI" C900M-T-1.5K, для паяння компонентів BGA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Материал изделия | Медь |
| Материал покрытия наконечника | Никель |
| Длина | 41 мм |
| Диаметр | 6.5 мм |
| Время нагрева | 15 сек |
| Вес | 4 г |
| Производитель | M&T |
| Виробник: | LUXIANZI |
| Тип наконечника: | C900M-T-1.5K |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
