
Мікрофон іграшковий дитячий (колонка, мелодії, пісні, фрази, підсвічування, USB, англійською) C 575-11 A
Продавець: Круті тачки
744 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 575-11 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мікрофон іграшковий дитячий (колонка, мелодії, пісні, фрази, підсвічування, USB, англійською) C 575-11 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 195 мм |
| Длина | 110 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Микрофон |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


