
Мікрофон колонка (2 види, 2 кольори, Bluetooth, USB зарядне, звук, 20 см) C575-09-10-11-12-B
Продавець: Круті тачки
814 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C575-09-10-11-12-B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мікрофон колонка (2 види, 2 кольори, Bluetooth, USB зарядне, звук, 20 см) C575-09-10-11-12-B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Микрофон |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Высота упаковки | 115 мм |
| Длина | 20 |
| Длина упаковки | 120 мм |
| Регулятор громкости | Да |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-15
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності


