
Мікрохвильова піч (підсвітка, звуки, продукти, що змінюють колір, у коробці) 818-508 A
Продавець: Круті тачки
1 010 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 818-508 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Мікрохвильова піч (підсвітка, звуки, продукти, що змінюють колір, у коробці) 818-508 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 175 мм |
| Длина | 280 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Детская бытовая техника |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-31
Спасибо.Что есть такие продавцы.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-08
Дитина щаслива, поки все гарно
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


