
Мікроскоп для дітей (підсвічування, лінза, підставка для телефону, в коробці) LZ 8611
Продавець: Круті тачки
875 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LZ 8611
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мікроскоп для дітей (підсвічування, лінза, підставка для телефону, в коробці) LZ 8611». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 130 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Микроскоп |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-07
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності


