
Мікроскоп дитячий (підсвічування, 28 предметів, аксесуари, у валізі) 2110
Продавець: Круті тачки
1 647 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2110
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мікроскоп дитячий (підсвічування, 28 предметів, аксесуари, у валізі) 2110». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 130 мм |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Микроскоп |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-21
Переваги
Гарне обслуговування


