
Міні подрібнювач для продуктів 250мл, від USB, MAG-658 / Портативний акумуляторний подрібнювач овочів
Продавець: HUGO
239,51 ₴342,16 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності170 замовлень
Артикул: 234568643
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міні подрібнювач для продуктів 250мл, від USB, MAG-658 / Портативний акумуляторний подрібнювач овочів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Назначение | Бытовое |
| Тип прибора | Универсальный измельчитель |
| Потребляемая мощность | 23 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Объем чаши | 0.25 л |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Высота | 130 мм |
| Ширина | 83 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
