
Міні пральна машинка з віджимом, 3л, від USB, 25,5х15см, Зелений / Портативна пральна машина
Продавець: GoodChoise
720,56 ₴1 029,37 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23459276902
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Міні пральна машинка з віджимом, 3л, від USB, 25,5х15см, Зелений / Портативна пральна машина». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна пральна машина ультразвукова TURBINE WASH, від USB / Міні пральна машинка обертова

Портативна ультразвукова міні пральна машинка Turbine Wash 523-1 від USB юсб та повербанка

Ультразвукова портативна міні пральна машинка Turbine Wash Ultrasonic працює від USB YU227

Міні пральна машинка для трусів і шкарпеток HP227
📋 Технічні характеристики
| Питание | Аккумулятор |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Тип управления | Электронное |
| Максимальный объем воды | 3 л |
| Состояние | Новое |
| Индикатор работы | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Высота | 255 мм |
| Ширина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-24
Дуже гарне обслуговування та швидка доставка. Дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності