
Міномет іграшковий (звук, підсвічування, механічний принцип роботи, 3 м'які снаряди, мішень) TD 01
Продавець: Круті тачки
673 ₴935 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: TD 01
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Міномет іграшковий (звук, підсвічування, механічний принцип роботи, 3 м'які снаряди, мішень) TD 01». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Высота упаковки | 650 мм |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Комплектация мишенью | Да |
| Максимальная дальность стрельбы | 10 м |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Миномет |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-02
Все прийшло таке як замовляли, гарний сервіс.
2025-10-12
Товар відповідає опису, все сподобалось!



