
Мобіль музичний на ліжечко Jungle pals WinFun (підвіски-тваринки, нічник, звук, світло, на батарейці) 240101-NL
Продавець: Круті тачки
1 412 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 240101-NL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мобіль музичний на ліжечко Jungle pals WinFun (підвіски-тваринки, нічник, звук, світло, на батарейці) 240101-NL». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | WinGun |
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мобиль для кроватки |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-05



