
Мобіль на ліжечко (2 види, мелодії, підсвічування, таймер 4 підвісок-брязкальце) 8601
Продавець: Круті тачки
453 ₴638 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8601
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мобіль на ліжечко (2 види, мелодії, підсвічування, таймер 4 підвісок-брязкальце) 8601». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Музичний мобіль на ліжечко TK Group (4 підвіски, пульт управління, колискові, проектор) Біло-рожевий 56810

Музичний мобіль на ліжечко (звукові та світлові ефекти, 5 підвісок-брязкальце) SL81003

Музичний мобіль на ліжечко (колискові, підсвічування, проекція, 4 підвіски-брязкальця) PL-724-90

Музичний мобіль на ліжечко (підсвічування, проєктор, колискові, таймер, озвучування англ. мовою, брязкальця) 648 A-67
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота | 530 мм |
| Длина | 450 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мобиль для кроватки |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 220 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-15
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


