
Мольберт для малювання (висота 97см, наклейки) 03-418 Pilsan Рожевий
Продавець: Круті тачки
797 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 03-418 Розовый
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мольберт для малювання (висота 97см, наклейки) 03-418 Pilsan Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Pilsan |
| Высота | 970 мм |
| Длина | 500 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип мольберта | Детский |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 460 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-09
Перед замовленням запитав чи товар є в наявності, мені відповіли що так і я відразу замовив і оплатив. На наступний день пишуть товару немає. Ну я ж запитував перед оплатою!!!!!!
Переваги
Товару не було в наявності



