
Мольберт двосторонній дитячий (двосторонній, наклейки, крейда, фломастери, головоломка, прання) AH 009
Продавець: Круті тачки
1 005 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: AH 009
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мольберт двосторонній дитячий (двосторонній, наклейки, крейда, фломастери, головоломка, прання) AH 009». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота | 600 мм |
| Длина | 320 мм |
| Материал | Пластик |
| Полочка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мольберта | Детский |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 270 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


