
Мотоцикл електричний триколісний дитячий Bambi (2 мотори по 35W, 1 аккум. 12V5A) M 5823ELS-3 Червоний
Продавець: Круті тачки
5 664 ₴7 262 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5823ELS-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Мотоцикл електричний триколісний дитячий Bambi (2 мотори по 35W, 1 аккум. 12V5A) M 5823ELS-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Вес | 11 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 62 см |
| Диаметр задних колес | 280 мм |
| Диаметр передних колес | 280 мм |
| Длина | 105 см |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 8 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Лакированный кузов, Мелодии, Зеркала заднего вида, Передние фары, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Передачи | 1 скорость назад, 1 скорость вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 50 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-02
В целом все хорошо даже положили картридер с флешкой на 128мб заранее накаченной музыкой. Из негатива сломанный колпак на 1 колесо, просто обломано крепление. В остальном все супер. Спидометр показывает скорость ручка газа как на настоящем мотоцикле.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




