
Мозаїка дитяча Limo Toy (12 картинок, 45 фішок, 22 геометричні фігури, 2 види) SK 0004 AB
Продавець: Круті тачки
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SK 0004 AB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мозаїка дитяча Limo Toy (12 картинок, 45 фішок, 22 геометричні фігури, 2 види) SK 0004 AB». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 315 мм |
| Длина упаковки | 315 мм |
| Количество фишек | 45 шт |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип мозаики | Мозаика с крупными фишками |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-23
Переваги
Гарне обслуговування



