
Мозаїка магнітна Жабка (картинки-приклади) 656
Продавець: Круті тачки
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 656
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мозаїка магнітна Жабка (картинки-приклади) 656». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип мозаики | Магнитная |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина упаковки | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-14
Переваги
Гарне обслуговування


