
Мультитул SANKEI RESCUE Black 24 у 1, чохол, 11 біт
Продавець: Experience
750 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Мультитул SANKEI RESCUE Black 24 у 1, чохол, 11 біт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | SANKEI |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Открывалка для бутылок, Отвертка, Нож, Пассатижи |
| Конфигурация | Консервный нож, Открывалка для бутылок, Напильник, Пила по дереву, Пассатижи, Кусачки, Нож, Отвертка, Отверточная бита, Линейка |
| Количество инструментов | 24 шт |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Высота | 18 мм |
| Вес | 255 г |
| Состояние | Новое |
| Длина в сложенном состоянии | 10.5 см |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-10-15
2025-07-01
Дякую вам Ілля за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-30
Швидко та якість 5 балів по 5ти бальній!)
Переваги
Ввічливий продавець