
Мультитул SOG PowerPint PP1001 металік, 18 інструментів + чохол
Продавець: Experience
2 350 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Мультитул SOG PowerPint PP1001 металік, 18 інструментів + чохол». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | SOG |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Открывалка для бутылок, Отвертка, Нож, Пассатижи |
| Конфигурация | Консервный нож, Открывалка для бутылок, Ножницы, Пассатижи, Кусачки, Нож, Отвертка, Линейка, Шило |
| Количество инструментов | 18 шт |
| Длина | 129 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 16 мм |
| Вес | 120 г |
| Состояние | Новое |
| Длина в сложенном состоянии | 8 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-01-19
Дякую вам Артем за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-29
Дякую вам Артем за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг.
2024-07-29
Дякую вам Віталію за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг.

